کاشت ریش

جذابیت بیشتر با کاشت ریش وسیبیل در یک روز

جذابیت بیشتر با کاشت ریش وسیبیل

به همان اندازه که موی پر پشت و پر تراکم برای ظاهر مردان پسندیده می باشد،جذابیت بیشتر با کاشت ریش وسیبیل نیز از نظر اعتماد به نفس و ظاهر بسیار مهم است.با این حال،در برخی موارد مردان نمی توانند ریش و سیبیل به اندازه دلخواه خود داشته باشند.براساس آمار و ارقام منتشر شده توسط انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) در سال 2008 میزان پیوند 110 درصدی پیوند ریش و سبیل در ایران و جغرافیای نزدیک این کشور در 5 سال گذشته افزایش یافته است.

به خصوص با برداشت جدید از زیبایی که نشان می دهد مردان ریش دار توجه بیشتری را به خود جلب می کنند، مردان شروع به گذاشتن ریش کرده اند. با این حال، برخی از مردان به دلیل عوامل ژنتیکی یا سوختگی صورت نمی توانند ریش بگذارند. به همین دلیل با یک راه حل زیبایی شناختی مواجه می شویم. رایج ترین این راه حل ها عبارتند از: کاشت ریش یا کاشت ریش نیز شناخته می شود.

روش کاشت ریش؛ مانند سایر روش‌های کاشت مو، با برداشتن مو از قسمتی از بدن (ناحیه اهداکننده) و کاشت آن در قسمت دیگری از بدن (ناحیه گیرنده) انجام می‌شود. در مورد کاشت ریش، موهای اهدا کننده را می توان روی گونه ها، چانه یا گردن قرار داد. به لطف میزان موفقیت بالای آن، واقعاً در سراسر جهان تمرین می شود.

دلیل ریزش ریش و سبیل چیست؟

توزیع مو،کیفیت و تراکم ریش و سیبیل کاملاً تحت کنترل ژنهاست.بعد از بلوغ،موهای ریش در دوره سه ساله ضخیم تر می شوند و فرم های پایانه خود را می گیرند.در صورت عدم تغییر اساسی در سطح تستوسترون،ویسکرها ویژگیهای مشخصه را حفظ می کنند.از بین بردن موهای جدید در مناطق بدون مو را هنوز نمی توان با استفاده از مواد آرایشی و یا از طریق داروهای درمانی حل کرد.تنها راه حل آن پیوند ریش و سیبیل است.یکی از دلایل ریزش ریش و سبیل بسته به اختلالات پوستی و همچنین بیماری های خود ایمنی می باشد. عدم تعادل هورمونی سنگین ترین مورد را در کنار اینها ایجاد می کند.وقتی تستوسترون در مردان پایین بیاید،باید کنترل شود. ریزش ریش همچنین می تواند در بیماری “آلوپسیا آرتا” مشاهده شود. درمان ریزش ریشه منشاء آرته پیوند ریش نیست بلکه درمان پوستی پوست است.

جذابیت بیشتر با کاشت ریش وسیبیل

چه کسی واجد شرایط پیوند موهای ریش و سبیل است؟

امروزه داشتن ریش و سیبیل پر تراکم یکی از المان های جذابیت صورت شده که جذابیت بیشتر با کاشت ریش وسیبیل را می توان بعد از 20 سالگی وقتی سطح هورمون پایه تنظیم شد اجرا کرد.کاشت مو با ریش و سبیل روی همه مردان سالم قابل اعمال است. همچنین افرادی که از لکه های جزئی طاسی یا کاملاً طاس روی صورت خود رنج می برند انجام پذیر می باشد. همچنین می توان موهای ریش و سبیل را در قسمت های زخم شده روی صورت کاشت کرد.

کاشت موهای ریش و سبیل چگونه انجام می شود؟

هر کس که دارای فولیکول مو باشد واجد شرایط پیوند موهای ریش و سبیل است. فولیکول های مو از ناحیه ای که میزبان موهای نازک و‌زخیم بین دو گوش،برداشته می شوند.کاشت ریش با روش FUE عمل انجام میشود.افرادی که دوست ندارند موهایشان را کوتاه کنند با روش FUT عمل انجام می شود.بافت کاشته شده در روز پیوند ظاهر قبلی خود را بدون هیچ زخمی پس از 1 هفته بازیابی و ترمیم می کند.بعد از این عمل هیچ گونه درد پیش بینی نمی شود.و این امر در مورد پیوند مو نیز صدق می کند.تقریباً هشت یا ده هفته پس از عمل،نتایج شروع به نمایش می کند.تفاوت بین رشته مو پیوند شده در ناحیه ریش و سبیل را با چشم غیرمسلح نمی توان بیان کرد.

بهبودی پس از کاشت ریش چقدر طول می کشد؟

تکنیکی که پزشک شما برای پیوند ریش استفاده می‌کند، تأثیر زیادی بر بهبودی شما خواهد داشت. دو نوع کاشت موی ریش وجود دارد که با نام‌های FUE (استخراج واحد فولیکولی) و FUT/ (پیوند واحد فولیکولی) شناخته می‌شوند.
این دو تکنیک معمولاً روش‌های برداشتن مو از ناحیه اهداکننده را توصیف می‌کنند. پس از برداشتن فولیکول‌ها، جراح برش‌های کوچکی را در مناطقی که رشد ریش جدید مورد نظر است ایجاد می‌کند.

فولیکول‌های مو در زوایای قائمه قرار می‌گیرند تا جلوه‌ای طبیعی داشته باشند. پس از اینکه ریشه ها در مکان های جدید خود مستقر شدند، عملکرد طبیعی خود را خواهند داشت و به مرور زمان ریش بیمار را تشکیل می دهند. اگر این دو تکنیک را برای روند درمان مقایسه کنیم:

تکنیک FUE

روش FUE در حال حاضر پرکاربردترین روش برای کاشت مو و ریش است. این روش به جراحی کمتری نسبت به روش قدیمی FUT نیاز دارد و شامل برداشتن گروه های کوچکی از فولیکول های مو یک به یک است. اکثر جراحان از یک ابزار اصلی برای برداشتن هموار هر گروه از فولیکول ها استفاده می کنند.

با استفاده از روش FUE، بیماران می توانند تقریبا بدون هیچ جای زخم قابل مشاهده به اهداف خود برسند. حذف منجر به یک سری اسکارهای نامرئی دایره ای کوچک می شود. بهبودی پس از این روش بسیار آسان است. اکثر افراد می توانند مدت کوتاهی پس از عمل به فعالیت های روزانه خود بازگردند. از آنجایی که برش ها بسیار کوچک هستند، خیلی سریع بهبود می یابند.

تکنیک FUT

جراحی FUT یک روش سنتی تر است، اما در سال های اخیر با جایگزینی روش جدید FUE از بین رفته است. در طی یک روش FUT، جراح نواری از بافت فولیکول مو را برمی دارد. این نوار بافت حاوی چندین فولیکول مو است که می توان آنها را جدا کرد و برای بازسازی موهای صورت استفاده کرد. این اسکار ناشی از این واقعیت است که تکنیک FUT کمتر محبوب است.

اگرچه Fue بسیار ترجیح داده می شود، اما ممکن است برای مردانی مناسب باشد که می خواهند ریش کامل داشته باشند و به تعداد زیادی پیوند نیاز دارند. FUT اغلب بهترین انتخاب برای پیوند با حجم بالا است.بهبودی پس از FUT طولانی تر از پس از FUE است. در طول عمل، بخیه هایی خواهید داشت که باید بعد از حدود 10 روز برداشته شوند. ممکن است فعالیت ها برای چند هفته اول محدود شود.کاشت ریش مدت زمان محدودی ندارد مگر در شرایط شدید (سوختگی، جراحت). این یک عمل کاملا دائمی است.

کاشت ریش در مجموعه زیبایی آدینا

بسیاری از افراد از عمل روز کاشت بی اطلاع هستند. اما امروزه ریزش مو و تاسی در نواحی ریش و سبیل اصلا مورد مهمی نیست.نهایتا تا یک روز می توانید این مشکل را حل کنید.البته دکتر همتی قبل از انجام این عمل در جلسه مشاوره تمام مراحل قبل عمل و مراقبت های بعد عمل را کامل تشریح می کنند. عمل کاشت ریش یک عمل سرپایی محسوب می شود. بیهوشی در عمل در کار نیست. بی حسی موضعی ساده برای این عمل کافیست. برای اطلاعات کامل می توانید با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *