کاشت ابرو

کاشت ابرو چگونه است / هزینه کاشت ابرو

منظور از کاشت ابرو چیست؟

ابرو از اجرای صورت است. تاثیر مدل ابرو روی زیبایی ظاهری انکار ناپدیر است. از زمان های گذشته انسان ها با آرایش و تغییر در ابرو ظاهر خود را تغییر می دادند. این کار هم در مردان هم در زنان مرسوم بوده. ابرو علاوه بر زیبایی جنبه مخافظتی و ایمنی برای بدن دارد. ابرو ها تا حدودی جلوی ریزش عرق پیشانی به چشم را میگیرد. همچنین از چشم در برابر نور شدید از بالا محافظت می کند. ابرو ها به دلایل مختلف از بین میرود. اما را ههای درمان ریزش ابرو یا کاشت ابرو پیدا شده. امروزه کمتر کسی دغدغه ابرو دارد. مگر در موارد نادر. در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با دلایل ربزش ابرو و راه های درمان ریزش ابرو و کاشت ابرو کاملا بحث کنیم. در این مطلب خانم همتی به سوالات متداول در رابطه با کاشت ابرو پاسخ می دهند. برای مشاوره رایگان با خانم همتی می توانید از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید. همچنین عکس ها و تصاویر قبل و بعد کاشت ابرو در این مطلب قرار داده شده. توجه کنید تمام جراحی و عمل های کاشت در مجموعه آدینا و توسط خود خانم همتی و تیم همراه انجام شده. در ادامه با ما همراه باشید.

کاشت ابروعمل کاشت ابرو چگونه است؟

عمل یا جراحی کاشت ابرو یک عمل سرپایی محسوب می شود. جراحی کاشت ابرو علاوه بر زیبایی جنبه درمانی هم دارد. برای کاشت ابرو اقدامات قبل و بعد عمل لازم است. باید یکسری مراحل مراقبتی و آزمایش های قبل از جراحی کاشت ابرو انجام دهید. بعد از عمل هم باید مراقبت های منظم و دوره ای انجام دهید. این اقدامات از خود عمل هم مهمتر است. اقدامات قبل و بعد عمل در مجموعه آدینا زیر نظر دکتر همتی به طور منظم و دقیق انجام و بررسی می شود. شاید وجه تمایز مجموعه آدینا با سایر کلینیک های کاشت همین است. در مطلبی در رابطه با آزمایشات . اقدانات قبل عمل کاشت کامل توضیح دادیم. در ادامه به چگونگی عمل کاشت می پردازیم. البته این عمل به همین راحتی نیست ولی ما در این مطلب به اختصار در این باره صحبت می کنیم. در مطلب دیگر در رابطه با این موضوع به طور مفصل خواهیم پرداخت.

جراحی کاشت ابرو در آدینا

همان طور که گفتیم عمل یا جراحی کاشت سرپایی است. بدین معنی که این عمل نیاز به بیهوشی ندارد. اما به بی حسی موضعی نیاز دارد. در ابتدا شما به آدینا مراجعه می کنید. مشاوره رایگان و برسی تحصصی و برآورد هزینه کاشت برای شما انجام میشود. هزینه عمل کاشت با توجه به تراکم درخواستی زیباجو متفاوت است. البته خانم همتی بهترین مشاوره و بهترین تراکم و طرح را به شما معرفی می کند. این طرح ها با توجه به فرم صورت شما و ترند روز پیشنهاد می شود. تمامی زیباجوها در مجموعه آدینا از نتیجه اعتماد به خانم همتی راضی بودند. می توانید در قسمت نمونه کارها نظر زیباجویان و عکس های قبل و بعد کاشت را ببینید. برخی افراد حتی طرح دیگری مد نظر داشتند. اما با کمی مشاور با خانم همتی و دیدن نمونه کارها به ایشان اعتماد کردند.

کاشت ابرومراحل عمل کاشت ابرو

عمل ابرو در چند مرحله به طور منظم انجام می شود. انجام درست این مراحل به اندازه ای حساس است که می تواند نتیجه کار را تغییر دهد. در ابتدا از بانک موی شما به تعداد مورد نیاز از ریشه مو برداشته می شود. این ریشه ها در مایع مخصوص قرار می گبرند تا برای کاشت در محل ابرو آماده شود. ناحیه ها و طرح کاشت برای شما ترسیم می شود. نقاط مورد نظر یرای کاشت بی حسی موضعی می شود. سپس طبق طرح و به ترتیب دونه دونه از تارهای مو روی ابرو کاشته می شود. این مرحله اگر درست انچام نشود شاهد یک تراکم کم و بی کیفیت هستیم. عمل کاشت از صبح تا عصر طول می کشد. باید این کار با حوصله انجام شود. از مزیت کاشت نتیجه گیری فوری و آنی می باشد. شما در کمترین زمان ممکن یعنی در پایان عمل تغییرات را در چهره خود کاملا مشاهده می کنید. بعد از عمل یا جراحی ابرو تمام دستورالعمل ها به زیبا جو داده می شود. زیبا جو با انجام این اقدامات نتیجه بهتری خواهد گرفت. در مطلب دیگری مفصل در رابطه با مراحل جراحی کاشت ابرو توضیح دادیم. می توانید سوالات خود را در پایان همین مطلب بیان کنید. می توانید از طریق چت آنلاین سایت با خانم همتی در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

شرایط کاشت در آدینا

شما برای جراحی ابرو باید یک سری شرایط را داشته باشید. تمامی این شرایط توسط خانم همتی چک می شود. اگز شما را واجد شرایط بدانند اقدامات قبل عمل به شما گفته می شود. وقت های آزاد برای جراحی کاشت به شما اعلام می شود. به انتخاب شما یک وقت جراحی تعیین می شود. شما باید زود تر از ساعت در محل حاضر شوید تا شرایط شما دوباره بررسی شود. یکسری آزماشات هم باید قبل از آزمایش انجام دهید. بعد از اتمام کار زیبا جو نتیجه کار را می بیند. البته این پایان کار نیست. نتیجه قرار است بهتر شود. اقدامات بعد از عمل هم مانند اقدامات حین عمل مهم و موثر است. شما هر ماه باید چکاپ شوید. نتیجه کاشت ابرو بعد یک ماه و حتی بعد از سه ماه شگفت انگیز خواهد بود. به اندازه ای که چهره خود را از قبل جراحی کاشت به یاد نمی آورید. توضیحات تکمیلی توسط خانم همتی به شما دهد می شود. می توانید برای مشاوره رایگان از طریق چت سایت با خانم همتی در ارتباط باشید.

کاشت ابروهزینه کاشت ابرو دائمی

قیمت کاشت ابرو در مردان و زنان با هم یکسان است. اما بسته به سلیقه و نظر زیباجو و اندازه کاشت و تراکم درخواستی هزینه کاشت ابرو دائمی و طبیعی متغیر است. خانم همتی در مشاوره رایگان خود بسته به فرم صورت شما مدل های مختلف به شما پیشهاد می دهد. طبق نظر زیباجویان بعد از اتمام جراحی بهترین مدل را خانم همتی پیشنهاد داده. اما در کل می توانید نظر خود را در رابطه با طرح و تراکم مد نظر به مشاور بگویید. کاشت در مردان هم خیلی انجام می شود. اکثر آقایان برای پوشاندن جای زخم روی ابرو یا پوشاندن ریزش های سکه ای و یا نامیزان بودن و ناهمگونی ابرهای خود اقدام به جراحی کاشت  می کنند. این عمل به اندازه ای طبیعی است که هیچ اثزی از عمل مشاهده نمی کنید. حتی جای بخیه در پشت سر هم دیده نمی شود. قیمت کاشت ابرو در تهران خیلی متفاوت است. این اختلاف قیمت بیشتر به خاطر نتیجه کار است. شما به نظر شما یک عمل ساده باشد. اما اگر درست انجام نشود نتیجه بر عکس دارد. ما در مجموعه آدینا کاشت را با بیشتر تراکم و مدل های ترند روز انجام می دهیم. اقدانات قبل و بعد عمل کامل توسط خانم همتی با وسواس خاصی انجام می شود. در حین جراحی پرستار در کنار شما خواهد بود. تمام این موارد در قیمت کاشت ابرو مردان و زنان تاثیر دارد. با توجه به قیمت کاشت ابروی مناسب در تهران در مجموعه آدینا هموطنان عزیز از سراسر ایران به ما مراجعه میکنند. نگران اسکان هم نباشید. با توجه به قیمت کاشت ابرو در آلمان ما مشتریانی از اروپا و آمریکا هم داریم. از طربق چت آنلاین تمام سوالات خود را از خانم همتی بپرسید.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

نمونه کار در هر مجموعه ای حکم سند اثبات ادعا دارد. ما در سایت آدینا تهران یک قسمت به اسم نمونه کار کاشت مو و ابرو قرار دادیم. در این قسمت تمام نمونه کار کاشت ابرو و مو و بلفاروپلاستی قرار داده شده. این عکس ها بدون فیلتر است و با رضایت زیباجو در سایت قرار داده شده. برای دیدن نمونه کاشت ابرو در آدینا می توانید به صفحه اینستاگرام آدینا هم مراجعه کنید. نمونه کار کاشت قبل و بعد خیلی با هم متفاوت است. می توانید چهره فرد را قبل از کاشت و بعد از کاشت ببینید. این عکس ها بلافاصله بعد از عمل کاشت ابرو گرفته شده. نتیجه کاشت ابرو بعد از یک ماه و حتی بعد از سه ماه خیره کننده است. جراحی کاشت مردان در مجموعه آدینا تهران انجام می شود. تغییرات در چهره مردان بعد از عمل کاشت شگفت انگیز است. سن فرد از 10 تا 20 سال کاهش پیدا می کند. در زنان هم به این صورت است. به نظر شما سن کاشت ابرو چند سالگی است؟

سؤالات متداول کاشت ابرو

در این قسمت قصد داریم نظرات کسانی که کاشت انجام دادند و تجربیات کاشت ابرو دارند را بشنویم. سوالات متداول شما را از برخی از زیباجویان پرسیدیم. بهتر است نظر زیباجو را در رابطه با کاشت در آدینا بخوانید. ما در این مطلب نتیجه کاشت بعد از سه ماه و عکس کاشت ابرو بعد از یک ماه و نتیجه کاشت را همراه با عکس قبل و بعد کاشت ابرو قرار دادیم. در ادامه به برخی سوالات متداول شما پاسخ می دهیم. اگر سوالات شما در این قسمت نبود می توانید در انتهای این مطلب سوالات خود را مطرح کنید. همچنین می توانید از طریق چت آنلاین می توانید سوالات خود را مسقیم از خانم همتی بپرسید.

کاشت ابروکاشت ابرو بیهوشی دارد؟

کاشت ابرو با بیهوشی همراه نیست. اما از بی حسی موضعی برای کاشت ابرو استفاده می شود. ماده بیخسی که برای شما استفاده می شود از بهترین و گرانترین داروها می باشد. این مواد تاریخ جدید می باشد. همچنین ضد حساسیت است. کمترین عوارض جانبی را برای شما دارد. به هیچ عنوان دردی احساس نمی کنید. در مطلبی در رابطه عمل ابرو توضیحات کاملی دادیم. می توانید سوالات خود را در رابطه با جراحی کاشت ابرو در آدینا از خانم همتی بپرسید. در انتهای همین مطلب می توانید تجربه خود را از عمل ابرو بیان کنید.

کاشت ابرو بدون بخیه و جراحی  امکان پذیر است؟

همان طور که می دانید کاشت ابروی دائمی با ریشه موی زنده ی شما امکان پذبر است. این ریشه ها از ناحیه پشت سر شما تامین می شود. جراحی کاشت ابرو سرپایی است. در یک روز انجام پذیر است. جای بخیه خیلی کوچک در ابندا پشت سر شما می افتد. اما بعد از یک ماه کاملا از بین می رود. جوری که شما هم قادر به شناسایی محل نیستید. پس کاشت دائمی بدون بخیه و جراحی امکان پذیر نیست. چون از موی واقعی است. یکی از ویژگی های مجموعه آدینا در تهران همین است. بخیه و جراحی شما به اندازه ای ظریف است که جای آن نمی ماند. اما امکان دارد در کلینیکی عمل کنید. اما تا آخر عمر جای بخیه روی سر می ماند. یا حتی مشاهده شده که در آن محل مو ریزش شدید داشته. حتما به این نکات دقت کنید.

بهترین جا برای کاشت ابرو کجاست ؟

با اطمینان خاطر خدمت شما عرض مکنیم که ایران جزو برترین کشورها در زمینه زیبایی می باشد. در بین شهرهای ایران می توان گفت تهران و شیراز در صدر کلینیک های مجهز و به روز می باشد. کلینیک های خصوصی با بهترین تجهیزات در تهران تاسیس شده. امکانات موجود در تهران بیشتر از شیراز است. پزشکان با تجربه تری در کلینیک های تهران جراحی می کنند. شاید به خاطر هزینه کمتر شیراز نسبت به تهران عده شیراز را انتخاب کنند. اما باید تمام هزینه های سفر را در نظر یگیرید. ما به شما در این زمینه هم مشاوره می دهیم. به نظر بسیاری از زیباجویان از سراسر ایران بهترین جا برای کاشت ابرو مجموعه آدینا در تهران است.

کاشت ابروجدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

جدیدترین روش های کاشت در مطلبی برای شما توضیح داده شده. از مزایای مجموعه کاشت آدینا در تهران استفاده از این متد ها برای زیباجویان می باشد. خانم همتی از بین تمام این روش ها بهترین متد را با توجه به درخواست و شرایط شما در نظر میگیرد. شما به وسیله چت آنلاین سایت می توانید عکی ابروی خود را ارسال کنید. خانم همتی بهترین روش و متد کاشت ابرو را با بیشترین تراکم پیشنهاد می دهد. در مطلبی در زابط با این روش ها مفصل توضیح داده شده. می توانید سوالات خود را در پایان همین مطلب بیان کنید.

کاشت ابرو در آلمان بهتر است یا محموعه آدینا

آلمان را می توان مهد عمل های زیبایی در اروپا دانست. از این رو بسیاری از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند. اما هزینه عمل کاشت در آلمان نسبت به ایران اصلا قابل مقایسه نیست. به راحتی می توان کلینیک هایی با تجهیزات و خدمات به روز در تهران پیدا کرد. با کمی تحقیق می توانید به این موضوع پی ببرید. مجموعه آدینا را می توان جزو ده مجموعه برتر در تهران دانست.یکی از تخصصی ترین مرکزهای کاشت مو مجموعه آدینا می باشد. مجموعه آدینا در تهران به پیگیری های قبل و بعد و خدمات در حین عمل معروف است. از لخظه ورود در کنار شما هستیم. تا مدتها بعد از عمل کاشت هم خدمات را به شما می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *