کاشت مو

آیا بالاترین تراکم با کمترین هزینه کاشت مو قابل انجام است ؟

هزینه کاشت مو

سوال اصلی بیشتر افراد این است که: آیا بالاترین تراکم با کمترین هزینه کاشت مو قابل انجام است؟ هزینه کاشت مو بستگی به عوامل مختلفی نظیر وسعت سطح طاسی سر یا بانک مو و نوع درمان شما دارد.مثلا فردی که بانک موی خیلی عالی و سطح خالی کم دارد ممکن است فقط از یک روش برای از بین بردن سطح طاسی استفاده شود.پس هزینه کمتری باید پرداخت کند.در مقابل فردی ممکن است سطح خالی بیشتر و بانک موی ضعیف داشته باشد.در این صورت باید از سه روش برای این فرد استفاده کرد که شامل کاشت مو به روش فوق ترکیبی،روش میکروگرافت،میکرو FUT، روش میکروBHT میباشد.که شما پس از مشاره و ویزیت رایگان توسط پزشکان ما از هزینه ی کاشت مو به روش FUE , FUT خود مطلع میشوید.

کاشت مو یک روش جراحی است که با هدف بازگرداندن رشد طبیعی مو در مناطق طاس انجام می شود. برای کسانی که نمی توانند با شامپوهای پزشکی، ماساژ پوست سر یا درمان های جایگزین به ترمیم مو برسند، مداخله جراحی ممکن است مورد نیاز باشد. کاشت مو یک عمل جراحی است که شامل انتقال مو از یک قسمت پوست سر به قسمت دیگر است. کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) انجام می شود و بین 5-7 ساعت طول می کشد.

هزینه کاشت مو  FUE و FUT شامل چه مواردی است؟

با مزایای بسیار زیادی که کاشت مو با استفاده از تکنیک FUE به همراه دارد، بیماران علاقه مند به طور طبیعی می خواهند بدانند که چه هزینه هایی می توانند انتظار داشته باشند. هزینه کاشت مو به تعداد گرافت های کاشته شده بستگی دارد. در یک مشاوره در مجموعه زیبایی آدینا در تهران، ما در اولین مشاوره، قیمت درمان فردی شما را محاسبه خواهیم کرد.

بسته به تعداد پیوند مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز، قیمت ها می توانند بسیار متفاوت باشند. به طور کلی می توان گفت که این کار شامل بیمه های سلامتی نمی شود، زیرا ریزش مو بر سلامت بیمار تأثیری ندارد و کاشت مو مشمول مزایای بیمه نمی شود. تنها در صورتی که فرد آسیب دیده بتواند نشان دهد که نشانه پزشکی وجود دارد، شرکت های بیمه قانونی هزینه کاشت را پرداخت می کند.البته باید اول ببینید این هزینه ها در قرارداد بیمه شما موجود است یا خیر.اما برخی بیمه ها خسارات ناشی از آسیب های پوستی طی حوادث را شامل می شوند.

ضرورت پزشکی برای شرکت های بیمه

صدمات
حوادث جدی، به عنوان مثال پس از آتش سوزی یا تصادفات
بیماری های پوستی مانند ریزش موی حلقوی یا آلوپسی
بیماری های روانی مانند افسردگی
اثبات تمام این موارد بر عهده بیمار است. این بدان معنی است که شرکت های بیمه سلامت می توانند حتی اگر متخصص افسردگی شدید ناشی از ریزش مو را تشخیص دهد، از پرداخت آن خودداری کنند. در بیشتر موارد، شرکت های بیمه از خدمات به اصطلاح پزشکی که به اختصار MDK نامیده می شود، برای دریافت تصویری از افراد درگیر استفاده می کنند.اما دریافت هزینه های کاشت از بیمه بسیار مشکل به نظر می رسد.این موضوع به قرارداد بیمه شما بستگی دارد.

محاسبه قیمت کاشت در مجموعه زیبایی آدینا در تهران

برای اینکه نمای کلی ملموس تری از هزینه های کاشت مو به شما ارائه دهیم، می خواهیم نکاتی را به شما ارائه دهیم. همانطور که در بالا توضیح داده شد، هزینه ها بسته به تعداد گرافت ها و وضعیت فعلی موی بیمار متغیر است. برای استعلام قیمت کاشت مو در مجموعه زیبایی آدینا می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. این مشاوره هم به صورت حضوری هم تلفنی انجام می شود. در مشاوره های تلفنی شما با پزشک ما در ارتباط خواهی بود. باید طبق درخواست پزشک آدینا تعدادی عکس از نواحی درخواستی سر ارسال کنید.پزشک ما بهترین زمان کاشت و بهترین متد را برای کاشت شما پیشنهاد می دهد.همچنین قیمت و هزینه کاشت مو با روش مورد نظر  به شما داده می شود.این مبلغ با ذکر جزییات و تمام خدماتی است که برای زیبا جو انجام می شود.

قیمت و هزینه کاشت مو به روش FUE

برداشتن تک تک فولیکول های مو صدها تا هزاران بار، در صورت نیاز، در کارهای دقیق و متمرکز تکرار می شود. ویژگی خاص روش FUE این است که هیچ تفاوت محسوسی بین مرحله برداشتن و کاشت مجدد وجود ندارد، اما تمام فولیکول‌های مو مستقیماً و بدون انحراف برای بهترین نتایج زیبایی کاشته می‌شوند. از آنجایی که این روش نیاز به تجربه و روال خاصی دارد، کاشت مو FUE فقط توسط متخصصان FUE آموزش دیده و تحصیل کرده انجام می شود.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که پزشکان ما در مجموعه زیبایی آدینا در تهران متخصص در این رشته ی خاص می باشند.به این ترتیب، ما اطمینان حاصل می کنیم که نرخ رشد اغلب پایین تر با این رویکرد در مقایسه با FUT جبران می شود. روش FUE این معیار را از طریق استانداردهای کیفیت یکسان برای کاشت مو تضمین می کند و منجر به سریع ترین مراحل بهبودی و رشد موهای کاشته شده می شود.

مزایای کاشت به روش FUE نسبت به FUT

در روش کاشت FUE برخلاف روش FUT، هیچ جای زخم قابل مشاهده ای روی پوست سر باقی نمی ماند. به جای برداشتن نوارهای پوست، فولیکول ها به صورت جداگانه با FUE برداشته می شوند تا جای زخم باقی نماند. سوراخ های ریز ایجاد شده در حین برداشت بدون مشکل بهبود می یابند، اما اسکارهای ریز به تعداد مربوط به گرافت هایی که قبلا برداشته شده اند باقی می گذارند. اینها به سختی برای چشم انسان قابل مشاهده هستند و حتی توسط موهای بسیار کوتاه پوشیده شده اند. بنابراین، رویکرد FUE اجازه می‌دهد تا حد زیادی مدل موی بسیار کوتاه و بدون محدودیت داشته باشد و به بیماران آزادی بیشتری در انتخاب مدل موی آینده می‌دهد.

تکنیک های FUE معمولاً به مناطق اهداکننده بزرگتر، سالم و متراکم نیاز دارند و به طور قابل توجهی زمان بر هستند. به همین دلیل، هزینه جراحی FUE نیز کمی بیشتر از جراحی FUT برای همان مقدار پیوند برداشت شده است.بهتر است بدانید این روش در کشور های اروپایی مانند آلمان در حال انجام است.اما نکته جالب تر رجوع بیماران اروپایی به مجموعه آدینا برای انجام این عمل است.حتی از کشورهای عربی اطراف نیز به این مجموعه مراجعه می کنند.

آیا استفاده از موی فرد دیگر و یا استفاده از بانک موی فرد دیگر امکان پذیر است؟

جابه جایی هر عضو از بدن فرد دیگری در بحث درمانی امکان پذیر است.پیوند اعضا organ transplantation فرآیندی است که در آن اندام یا عضوی را از بدن یک فرد سالم یا مرده به بدن فرد بیمار منتقل میکنن،برای مثال برای پیوند قلب از یک فرد به فرد دیگر،فرد اهدا شونده دوهفته قبل از پیوند در بیمارستان بستری میشود.طی این مدت ازداروهای سرکوب کننده ی سیستم ایمنی جهت کاهش درد پیوند استفاده میشود.تا سیستم ایمنی بدن با عضو جدید مبارزه نکند.بنابر این نیازمند یک پروسه ی حساس و طولانی و همچنین خطرناک میباشد که در امر زیبایی با توجه به عوارضی که این کار در سلامتی فرد دارد انجام نمیشود.پس جواب سوال “آیا بالاترین تراکم با کمترین هزینه کاشت مو قابل انجام است ؟” را کامل توضیح دادیم.

 

هزینه کاشت مو

مشاوره حضوری و غیر حضوری

در مجموعه ی آدینا مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز برای شما فراهم است. در این جلسه شما از هزینه کاشت مو خود با توجه به شرایط کاشت که در بالا گفته شد مطلع می شوید. مشاوره حضوری بصورت اختصاصی است. تمام توضیحات لازم بعد از مشاهده بانک مو و سطح طاسی در اختیار مراجعه کننده قرار میگیرد. در مشاوره غیر حضوری شما میتوانید,عکس های سر خود را از زاویه های مختلف مثل روبرو نیم رخ از بالای سر ارسال کنید. هم چنین از پشت سر و در صورت نیاز از قسمت زیر ریش که باید به صورت واضح گرفته شود برای مشاور ارسال کنید.

پس از بررسی عکس ها تمام اطلاعات لازم خدمت شما عزیزان قرار میگیرد.برای مشاهده نمونه کار با بیشترین تراکم کاشت و تشخیص بهترین سن برای کاشت مو در مردان می توانید مطالب موجود در سایت تخصصی مجموعه زیبایی آدینا را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *