کاشت مو

بهترین نمونه کارهای کاشت مو با تراکم بالا در مجموعه کلینیک آدینا

کاشت مو

تراکم بالای کاشت مو

در این مطلب درباره پیوند مو و بهترین نمونه کار کاشت مو صحبت میکنیم.امروزه اکثر افراد در دنیا به علت عوامل هورمونی، ارثی و یا استرس درگیر مسئله ی ریزش مو میشوند.در این میان برخی از افراد از روش های سنتی و استفاده از داروها و محلول های شیمیایی استفاده میکنند.ممکنه با تاثیر کوتاه مدتی که داره رضایت کامل از این روش ها بدست نیاورند.

روش درمان قطعی طاسی سر یعنی کاشت مو:

به تکنیکی که در غالب جراحی توسط پزشک و تیم متخصص پزشکی انجام میشود و در آن مو بصورت گرافت,تک به تک توسط دستگاه(روش میکروگرافت) و یا با متد جراحی,از قسمت پشت سر که ناحیه ی اهدا کننده میباشد به قسمت خالی و طاسی منتقل میگردد.این روش پیوند مو در مردان و یا خانوم هایی که درگیر الگوی طاسی مردانه هستند استفاده میشود.

کاشت مو

نحوه کاشت مو

طاسی و ریزش مو ممکن است در ناحیه ی شقیقه یا وسط سر و یا حتی تا ناحیه ی ورتکس هم ادامه پیدا کند.حالا کدام گرافت از کجا برداشت شود ودر کدام ناحیه کاشته شود,تا زیباترین و طبیعی ترین نتیجه حاصل شود.تار موهایی که هورمون ریزش ندارندودر مقابل ریزش مقاوم هستند,در ناحیه ی خالی کاشته میشوند.گرافت های تک ریشه ای در خط رویش و گرافت های چند ریشه ای به ترتیب پشت هم کاشته میشوند.ناحیه ی اهدا کننده ی مو،موهای پشت سر میباشد که به بانک مو معروف هستند.همچنین امروزه از تکنیک برداشت از ریش یا روش میکرو BHT استفاده میشود که نگرانی افرادی که بانک موهای خوبی ندارندرو برطرف کرده است.گاها امکان برداشت مو از بدن در قسمت سینه و کمر هم وجود دارد.

چه روش هایی برای پیوند مو وجود دارد؟

روش هایی که در مجموعه ی تخصصی پیوند مو و ابروی آدینا بکار میرود :
روش میکروFUT,میکروFUE(میکروگرافت),فوق ترکیبی که در ادامه به توضیح هر روش میپردازیم.ما در مجموعه آدینا بهترین نمونه کار کاشت مو را در اختیار شما میگذاریم.

تراکم بالای کاشت به چه عواملی بستگی دارد؟

کاشت مو با تراکم بالا یک روند جدید در دنیای کاشت مو است. نیاز زیبا جو به تراکم بالا است، اما در همه جا و در هر مورد، نمی توان آن را داد، زیرا هم به در دسترس بودن قدرت و ثبات ناحیه اهدا کننده و یا به عبارت دیگر بانک موی زیبا جو و هم به مهارت های جراح نیاز دارد که با چه دقتی از گرافت ها برای ارائه یک نتیجه زیبایی شناختی و بهترین نتیجه استفاده می کنند. از روش ترمیم مو در یک مورد متوسط ​​کاشت مو، فولیکول‌ها برای تراکم‌های خاص بین 30 تا 40 واحد فولیکولی در هر سانتی‌متر مربع کاشته می‌شوند. با این تراکم، فرد به نزدیک به 2000 واحد فولیکولی برای پوشش ناحیه پیشانی و همچنین قسمت میانی پوست سر در بالاترین درجه طاسی نیاز دارد. در مورد چگالی بالا تعداد واحدهای فولیکولی دوبرابر افزایش می‌یابد یعنی تراکم حداکثر 60 تا 75 واحد فولیکولی در سانتی‌متر مربع و در این مورد خاص، خوشه‌های پیوند دو تا چهار واحد فولیکولی لازم است. اکنون برای ردیابی و ذخیره گرافت‌ها با چند فولیکول مو، کلینیک باید مجموعه‌های گسترده و اختصاصی برای عمل کاشت مو داشته باشد، جایی که بتوان تعداد بیشتری از گرافت‌ها را با کمترین میزان آسیب برداشت کرد.

تراکم مو برای زیباجو های کلینیک آدینا به چه صورت است؟

زیرساخت مرکز زیبایی و کاشت مو آدینا در تهران موازی با استانداردهای بین المللی است. مجهز به دستگاه های مدرن است. جایی است که زیباجو ها  داخلی و خارجی برای کاشت می آیند. یک سالن عمل تا حد زیادی یکپارچه که با تمام تجهیزات ایمنی تزئین شده است، به طور خاص برای حفظ یک منطقه 100٪ عاری از عفونت طراحی شده است. اتاق برش دارای بهترین میز برای برش پیوند است که با میکروسکوپ های آلمانی و همچنین میکروسکوپ های ویدئویی چسبانده شده است. این میکروسکوپ ها ظرفیت بزرگ کردن یک پیوند کوچک را بین 20-200 برابر دارند. کارکنان بسیار آموزش دیده که با مدرن ترین دستگاه ها کار می کنند با موفقیت پیوندها را نجات می دهند و از میزان آسیب جلوگیری می کنند. بنابراین مرکز آدینا،برای  کاشت مو  قادر به انجام کاشت مو با تراکم بالا می باشد. موقعیت کلینیک آدینا در تهران نشانه ای از اطمینان از دریافت بهترین جراح کاشت مو است که نشان دهنده شناخت و قابلیت اطمینان کلینیک از نظر بهترین امکانات و مراقبت است که با استانداردهای آمریکایی مطابقت دارد. اما تمام این امکانات در حد کشور آمریکا ولی با هزینه های کم انجام میشود.

کاشت مو با تراکم بالا فقط از طریق کاشت مو FUT و روش ترکیبی کاشت مو FUT + FUE امکان پذیر است که تعدادی گرافت/واحد فولیکولی برای پوشش قسمت طاس می دهد. دکتر مرجان همتی نتایج قابل توجهی در انجام پیوند با تراکم بالا در مکان‌های کلینیک خود در تهران با هزینه کمی برای عمل کاشت مو دارد.

تکنیک های بسته بندی متراکم اختصاصی در کلینیک آدینا

تیغه های میکرو جراحی، مانند اندازه گرافت های مو، کوچکتر شده اند و اکنون جراحان کاشت مو را قادر می سازند تا با خیال راحت برش های ریز بیشتری نسبت به قبل در یک ناحیه معین ایجاد کنند. سپس جراحان می‌توانند نواحی را با 40 تا 60 پیوند واحد فولیکولی در هر سانتی‌متر مربع انتخاب کنند.

این تراکم پیوند به اندازه دو برابر روش استاندارد کاشت مو واحد فولیکولی است. روشی که Sure Hair می‌تواند به کاشت مو با تراکم کمی بیشتر دست یابد، چیزی است که ما آن را «تکنیک چسباندن و قرار دادن» می‌نامیم.

فقط بهترین ها این روش را ارائه می دهند، جایی که سوراخ ها همزمان با کاشت مو ایجاد می شوند تا حداکثر تراکم، قوام و خون رسانی بهتر به گرافت ها تضمین شود. اگرچه این روش کمی بیشتر طول می کشد تا بیمار روی صندلی بنشیند، اما نتایج به این معنی است که در بیشتر موارد، بیمار برای پیوند مجدد همان ناحیه مجبور به بازگشت نیست.

انجام آخرین متد ها در کلینیک آدینا در تهران

تیم پزشکی آدینا پیوند موی واحد فولیکولی فوق‌العاده تصفیه‌شده را با استفاده از برش‌های بسیار ریز انجام می‌دهد که آن‌ها را قادر می‌سازد تا در صورت لزوم به طور ایمن گرافت‌های ریز را «متراکم» کنند.

این روش واحد فولیکولی فوق العاده تصفیه شده به بیماران این امکان را می دهد که تنها پس از یک جلسه جراحی به تراکم زیبایی در یک ناحیه خاص دست یابند. این استاندارد طلایی در کاشت مو محسوب می شود و کمتر از 5 درصد از پزشکان کاشت مو در دنیا این روش را ارائه می دهند و تعداد کمتری می تواند به این نتیجه تراکم بالا دست یابد.نمونه کار کاشت مو با تراکم بالا در کلینیک آدینا واقع در تهران انجام شده,در پیج اینستاگرام قرار دارد.می توانید تمام این نمونه کارها را مشاهده نمایید.

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “بهترین نمونه کارهای کاشت مو با تراکم بالا در مجموعه کلینیک آدینا

  1. روح الله گفت:

    سلام به شما میخواهم در باره کاشت مو معلومات حاصل کنم اگر واتسپ دارید لطف کرده به ایمیل من بفرستید تا که باهم صحبت کنیم مرسی

    1. admin گفت:

      سلام می تونید از طریق چت سایت با دکتر در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *