کاشت مو

کمترین میزان درد در مدت زمان کاشت مو چگونه امکان پذیر است

کاشت مو چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان کاشت مو در مجموعه آدینا,بسته به نوع درمان و روشی که پزشک شما برای شما تعیین میکنید.که شامل کاشت مو به روش میکرو fut,کاشت مو به روش میکرو fue (میکروگرافت),کاشت مو به روش فوق ترکیبی در یک جلسه ی یک روزه و گاها دوروزه انجام میشود.در هر روز بین ۶ تا ۹ ساعت توسط پزشک و تیم پزشکی عمل کاشت مو انجام میشود.اما این کار با مقداری درد همراه می باشد.بسته به تجربه و دقت و سایر عوامل دیگر میزان درد کاشت مو متفاوت می باشد.در ادامه به این موضوع می پردازیم.

آیا کاشت مو درد دارد؟ بعد از اینکه پوست سر شما با استفاده از بی حسی موضعی بی حس شد، در طول کاشت مو به هیچ وجه نباید دردی احساس کنید. این بدان معناست که کاشت مو به روش FUE برای اکثر بیماران یک روش راحت است. علیرغم اینکه اکثر بیماران در مورد درد احتمالی بسیار مضطرب هستند، در اتاق های جراحی کلینیک آدینا در تهران، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها تا حد امکان راحت هستند. در این مطلب می توانید در مورد درد و کاشت مو بیشتر بدانید.

آیا کاشت مو درد دارد؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که دائما ازمجوعه آدینا درباره مدت زمان کاشت مو پرسیده میشود این است که,آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟حتی بسیاری از افراد این عمل را کاری طاقت فرسا و دشوار میدانند.که این امر با توجه به شرایط عمل و روش هایی که در بالا گفته شد به پارامترهای عمل که مختص به هر فرد با توجه به طاسی سر میشود قابل تغییر است.میزان درد کاشت مو به مواد استفاده شده و سایر عوامل مهم دیگر بستگی دارد.

درد کاشت مو

مانند هر عمل دیگری، جراحی کاشت مو به جراح نیاز دارد تا برش های کوچکی روی پوست ایجاد کند. اعصاب درد در سرتاسر بدن و صورت وجود دارد، بنابراین زمانی که جراح برشی را در پوست ایجاد می کند، اگر این اعصاب متوقف نشود، می تواند باعث درد شود.در پوست سر اعصاب زیادی وجود دارد، بنابراین این اعصاب باید بیهوش شوند تا زمانی که جراحان کلینیک آدینا در تهران جراحی کاشت مو را انجام می دهند، بیمار هیچ دردی را احساس نکند. جراحان ما این کار را با استفاده از تکنیک های مختلف انجام می دهند:

استفاده از بی حسی های موضعی
دادن داروهای مسکن بعد عمل
اطمینان از راحتی و آرامش هر بیمار (کاهش استرس بیمار در هنگام عمل)

تزریق داروهای بی حسی موضعی قبل از عمل

تکنیک اصلی که جراح کلینیک آدینا در تهران از آن استفاده خواهد کرد، تزریق بی حسی موضعی است. اینها تزریقات بسیار کوچکی در نواحی هستند که جراح متخصص ما موها را خارج می کند و موها را در آن کاشت می کند. تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف، تقریبا به اندازه عرض یک موی انسان انجام می شود!

با وجود اینکه سوزن بسیار کوچک است، جراحان ما بسیار تلاش می کنند. آنها از دستگاهی روی پوست شما استفاده می کنند تا مغز شما را از دریافت سیگنال های درد منحرف کنند. این بدان معنی است که هر گونه درد ناشی از تزریق اولیه بی حس کننده به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. پس از اتمام این مرحله، کل پوست سر شما بی حس می شود و در طول عمل نباید دردی احساس کنید.

تجویز داروهای مسکن بعد از عمل

به علاوه بر بی حسی موضعی، جراحان ما در کلینیک آدینا در  تهران برخی از داروها را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اینها به کاهش هر گونه ناراحتی بعد عمل کمک می کنند و به آرامش بیشتر شما کمک می کنند!

کاهش استرس بیمار در هنگام عمل

استرس می تواند فشار مغز شما از درد را افزایش دهد. بنابراین خوب و آرام نگه داشتن هر بیمار یکی از اولویت های اصلی جراح ما در کلینیک آدینا در تهران است. کلینیک کاشت موی ادینا برای آرامش هر بیمار طراحی شده است. ما از تکنیک های کاربردی استفاده می کنیم مانند:

رایحه درمانی
موسیقی
کنترل دما
این بدان معنی است که در حالی که تحت عمل جراحی قرار می گیرید، ممکن است آنقدر احساس راحتی کنید که به خواب بروید. اگر می‌خواهید درباره کاشت مو در اتاق‌های درمانی کلینیک زیبایی آدینا در تهران اطلاعات بیشتری کسب کنید، ویدیوهای ما را در اینستاکران تماشا کنید.

احساس راحتی در هنگام کاشت مو

در طول کاشت مو پس از تزریق اولیه بی حسی موضعی نباید دردی احساس کنید. پس از شروع عمل، احساس می کنید که جراحان کاشت مو به آرامی پوست سر شما را لمس می کنند. همراه با موسیقی آرام بخش و رایحه درمانی، ممکن است متوجه شوید که به خواب رفته اید.

اگر در طول عمل بیدار بمانید، تا حد امکان با انتخاب سرگرمی خود راحت خواهید بود. این شامل موسیقی، پادکست، تلویزیون، فیلم و موارد دیگر است.

با انتخاب کاشت مو در کلینیک زیبایی آدینا در تهران، می توانید بیشترین توجه را در مورد راحتی خود داشته باشید. ما مفتخریم که مطمئن شویم این روند تا حد امکان آرامش بخش است. یکی از بیماران ما حتی انجام عمل جراحی کلینیک آدینا ر تهران را چنین توصیف کرده است:

“مثل نشستن در صندلی هواپیما درجه یک و کاشت مو است”

درد بعد از کاشت مو

پس از کاشت مو، یک بسته ریکاوری و دستورالعمل به شما داده می شود. هر دردی که ممکن است احساس کنید به راحتی با مسکن های ساده مانند:ایبوپروفن
پس از 2 روز، اکثر بیماران بدون درد هستند و نیازی به داروهای بیشتری ندارند.

جراحان ما پس از جراحی شما به طور مرتب با شما در تماس خواهند بود. این بدان معناست که بهبودی شما باید طبق برنامه پیش برود و در صورت نیاز، با می توانید از خدمات ویژه بعد از عمل ما بهره ببرید.

 

مدت زمان کاشت مو

آیا درد حین کاشت مو را میتوان کمتر کرد؟

قابل ذکر هست که کاشت مو نیز همانند دیگر جراحی ها ممکن است با درد همراه باشد.اما این درد فقط در هنگام تزریق بی حسی در قسمت پشت سر,ناحیه ی برداشت مو و در قسمتی که مو کاشته میشود وجود دارد.میزان دردی که حاصل میشود ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد.در هر فرد بسته به آستانه ی تحمل ممکن است این درد کم یا زیاد باشد ولی,این درد اصلا زیاد و غیر قابل کنترل نیست.بعد از تزریق بی حسی و غیر فعال کردن عصب شما دیگر تا پایان عمل هیچ دردی احساس نمیکنید.با این حال مراجعه کننده اگر توصیه هایی که قبل از انجام اینکار عمل کاشت مو را به خوبی رعایت کرده باشد,در حین تزریق بی حسی درد قابل تحملی را تجربه میکند.در اصل می توان گفت هیچ دردی ندارند.

آیا درد روی پیوند من تأثیر می گذارد؟

درد نباید روی کاشت مو تاثیر بگذارد. اگر دردی دارید که بیش از 28 روز طول بکشد، باید با جراح خود در کلینیک کاشت آدینا در تهارن تماس بگیرید تا شما را بیشتر ارزیابی کند.ما در حال در کنار زیبا جو هستیم و در هر زمان پاسخگوی تمام سوالات شما می باشیم.این کار از وظایف اصلی کلینیک کاشت آدینا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *